Co jest mi potrzebne do prowadzenia firmy

Zapoznanie się z udogodnieniami potrzebnymi przedsiębiorcy. Jakie udogodnienia są potrzebne przy prowadzeniu firmy? Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, ilu właścicieli zakładających firmy. W tym rozdziale przeanalizujemy, jakie udogodnieniamogą być potrzebne przedsiębiorcy. Z jednej strony wiele dochodowych firm posiada tylko listę adresów klientów i telefon. Z drugiej, np. kopalnia miedzi, zajmuje tysiące akrów i używa wielkiej ilości sprzętu. Przedsiębiorca musi dobrze zastanowić się nad tym czego potrzebuje.

Przykład: Kiedy Phil został partnerem w „Exeter Feed and Grain” majątek obejmował budynek o powierzchni 40 m2, biuro, elewator o pojemności 450 ton i wagę o skali 50 ton znajdującą się na obszarze „Exeter Motors” Oprócz tego magazyn o powierzchni 180 m2 sąsiadujący z elewatorem umożliwiał magazynowanie żywności. Ponieważ były kłopoty ? urządzeniami sanitarnymi i z miejscem przeznaczonym na artykuły do sprzedaży, powierzchnię budynku o powierzchni 40 m2 podwojono do 80 m2 i w ten sposób znalazła się przestrzeń wystawowa oraz dodatkowe półk na artykuły. Największe dozowniki zostały wystawione na zewnątrz budynku, a pozostałe artykuły umieszczono w magazynie.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Dzień dobry, Jestem właścicielem firmy, prowadzę ja od 10 lat z sukcesem. Moje mikroprzedsiębiorstwo to zarówno forma zarabiania na życie jak i pasja. Na blogu umieszczam wszystkie istotne według mnie informacje o biznesie i księgowości!
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.