Poznanie protektorów

Poznanie protektorów. Zwracanie się po nazwisku czy imieniu do klientów może przynieść niezłe dywidendy większościom firm. Poza tym warto się dowiedzieć czegoś na temat wykorzystania przez nich twoich usług lub produktów. Możesz spróbować zasugerować klientom lepsze użycie aktualnie zakupionego artykułu lub takiego, który mogą jeszcze od ciebie kupić. Zrozumienie klienta pomoże ci w zwiększeniu produkcji.

Związki międzyludzkie są ważne dla reputacji i sprzedaży. Szczere zainteresowanie klientem to dobrze wykorzystany czas. Jeśli znasz klienta na tyle, że możesz zapytać o jego zdrowie, rodzinę i pracę, stwarzasz dobry związek, który często przekształca się w regularne poparcie lub prowadzi do dodatkowej sprzedaży. Mamy tendencje do lubienia tych, którzy wykazują zainteresowanie naszą osobą. Kiedy po długim strajku pierwsze samochody zostały dostarczone pewnemu dealerowi, skorzystał on z okazji i sprzedał je po bardzo wysokich cenach. Jeden z jego przyjaciół powiedział mu, że jeśli dalej będzie handlował w ten sposób – nie zostanie mu żaden przyjaciel. On zaś odpowiedział, że takie jest życie, a on nie potrzebuje przyjaciół. Był to wykolejony człowiek. Przede wszystkim jesteśmy istotami społecznymi i potrzebujemy przyjaciół. Ta potrzeba różni się w zależności od jednostki, lecz przeważnie każdy potrzebuje innych ludzi i społecznego uznania.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Dzień dobry, Jestem właścicielem firmy, prowadzę ja od 10 lat z sukcesem. Moje mikroprzedsiębiorstwo to zarówno forma zarabiania na życie jak i pasja. Na blogu umieszczam wszystkie istotne według mnie informacje o biznesie i księgowości!
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.