Utrzymywanie usług na najwyższym poziomie

Oprócz poznawania klientów we własnej firmie powinieneś także kontaktować się z nimi w innych okolicznościach. Pozdrawianie klientów po nazwisku czy imieniu przy każdej okazji jest dobrym narzędziem rozwijania stosunków międzyludzkich. Stosunki społeczne, definiowane jako „prowadzenie uczciwego życia i zaufanie do niego” mają duże znaczenie dla każdego. Szczerość jest istotna we wszystkich międzyludzkich związkach i trudno ją udawać. Solidność i zaufanie to ważne zalety w biznesie. Jeśli zobowiązujesz się wykonać usługę w w pewnym określonym czasie – powinieneś przestrzegać terminu. Jeżeli klient posiada żywy inwentarz i musi go karmić każdego dnia, opóźnienie może spowodować straty w produkcji. Phil dostarczał towar nawet po zamknięciu firmy. Wywiązanie się ze zobowiązań firmy jest bowiem bardzo ważne.

Wykorzystanie klientów w reklamie. Zawsze kiedy było to możliwe Phil używał zdjęć w reklamie. Pamiętał też o tym, aby uzyskać pozwolenie na wykorzystanie zdjęcia klienta. Fotografie te były bardzo popularne ponieważ pokazywały przyjaciół i sąsiadów. Ponadto w reklamie zawarte były dane dotyczące wdrożeń z wykorzystaniem produktów na farmie klienta. Prawie każdy cieszy się z reklamy w miejscowej gazecie jeśli jest ona pozytywna.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Dzień dobry, Jestem właścicielem firmy, prowadzę ja od 10 lat z sukcesem. Moje mikroprzedsiębiorstwo to zarówno forma zarabiania na życie jak i pasja. Na blogu umieszczam wszystkie istotne według mnie informacje o biznesie i księgowości!
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.